Serdecznie zapraszamy po wakacjach na pierwsze spotkanie klubowe Stowarzyszenia, na którym będziemy kontynuować dyskusję o przyszłości Web3, którą rozpoczęliśmy na konferencji Cryptoverse. Wyjątkowo spotkanie będzie miało charakter otwarty.

W piątek 9 września 2022 r. miała miejsce druga już konferencja Cryptoverse, podczas której rozpoczęliśmy dyskusję o przyszłości web3. W najbliższy poniedziałek, po krótkim wstępie będziemy kontynuować temat. Tak jak na konferencji Cryptoverse będziemy rozmawiać w w formie panelu, ale tym razem będziemy mieli nieco więcej czasu i możliwość aktywnego udziału wszystkich obecnych.

Spotkanie odbędzie się tradycyjnie online, w aplikacji MS Teams w poniedziałek 12 września 2022 r. o godz. 20:00.

Link do spotkania jest tutaj.

Paneliści:

dr hab. Krzysztof Saja – filozof, profesor Uniwersytetu Szczecińskiego, ale także programista inteligentnych kontraktów, architekt aplikacji internetowych, konsultant, inwestor; badacz i praktyk blockchaina od 2014 roku; członek Stowarzyszenia Ekspertów Blockchain.

Artur Bilski – radca prawny, prezes firmy Token Advisory, która doradza obszarze blockchain i tokenizacji, cyfrowej tożsamość; ponad 10 lat związany z bankami i instytucjami finansowymi (w tym jako dyrektor działu prawnego); absolwent i pracownik naukowy Uniwersytetu Warszawskiego oraz counsel w kancelarii Maruta Wachta.

Mateusz Mach – inwestor i przedsiębiorca, prezes firmy Nextrope, która dostarcza rozwiązania blockchainowych w Europie; finalista rankingu Forbes Europe 30 Under 30 oraz listy New Europe 100; autor książki “Świat Kryptomilionerów”.

Tomasz Swaczyna – przedsiębiorca koncentrujący się na NFT; absolwent studiów doktoranckich; prezes i założyciel Instytutu Analiz i Ekspertyz Gospodarczych oraz Metasy S.A., komercjalizującej dzieła sztuki przy wykorzystaniu NFT; członek Stowarzyszenia Ekspertów Blockchain.