Stowarzyszenie Ekspertów Blockchain

Integrujemy. Oswajamy. Inspirujemy.

Zarząd

dr Grzegorz Sobiecki

Prezes Zarządu

Współtwórca i założyciel Stowarzyszenia Ekspertów Blockchain. Kierownik Studiów Podyplomowych “Blockchain: Biznes, Prawo, Technologia”. Doktor ekonomii i adiunkt w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Kierownik prac badawczo-rozwojowych (B+R) w dużym projekcie blockchainowym. Badacz kryptoaktywów i technologii blockchain od 2011 roku. Badacz pieniądza, alternatywnych systemów wymiany, tokenizacji, DeFi, DAO, CBDC. Ekspert NCBIR i PARP, biegły (ad hoc), konsultant.

Agata Gajda-Stępniak

Wiceprezes Zarządu

Współtwórca i założyciel Stowarzyszenia Ekspertów Blockchain. Menedżer zorientowany na wyniki z prawie 16-letnim doświadczeniem w międzynarodowych projektach. Wspiera globalnych klientów w wielomilionowy projektach i w transformacji cyfrowych na dużą skalę. Entuzjastka nowych technologiach ze szczególnym zainteresowaniem blockchainem i sztuczną inteligencją (SI). Swoje doświadczenie uzupełnia ciągłą edukacją
w kraju i zagranicą oraz formalnymi certyfikacjami.

Monika Zwierz

Wiceprezes Zarządu, Skarbnik

Menadżer Obsługi Klienta z 20-letnim doświadczeniem w branżach Telco, Insurance & Banking, IT. Zapewnia efektywność organizacji i efektywność kosztową procesów operacyjnych. Zdobyła doświadczenie w budowaniu strategii dla doskonalenia organizacji z naciskiem na jakość i funkcjonalność (AXA Polska, PLAY (P4), nc +). Doświadczony i innowacyjny menadżer. Lider innowacyjnych przedsięwzięć nastawiony na rozwiązywanie problemów. Blockchain entuzjastka. Doświadczenie wsparła podyplomowymi studiami na SGH, „Blockchain, inteligentne kontrakty i waluty cyfrowe

Sebastian Kwaśny

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

Współtwórca i założyciel Stowarzyszenia Ekspertów Blockchain. Przedsiębiorca, doradca biznesowy i aktywny inwestor. Ponad 25-letnie doświadczenie zdobywał m.in. w giełdowych spółkach informatycznych jak i mniejszych firmach z obszaru ITC, blockchain i bioinformatyki. Pasjonat nowoczesnych technologii, w tym blockchain i sztucznej inteligencji. Twórca nowych inicjatyw i współzałożyciel startupów w branżach IT, Bio-IT, AI, fintech, blockchain. Doradca w zakresie zarządzania i strategii rozwoju, zarówno na poziomie Zarządu jak i Rad Nadzorczych.

Jarosław Lesiewicz

Członek Komisji Rewizyjnej

Współtwórca i założyciel Stowarzyszenia Ekspertów Blockchain. Entuzjasta nowych technologii, szczególnie – Blockchain, Sztuczna Inteligencja, Internet Rzeczy. Mgr inż. telekomunikacji w zakresie informatycznych systemów zarządzania. Absolwent Studiów Podyplomowych SGH w Warszawie na kierunku: „Blockchain, Inteligentne Kontrakty oraz Waluty Cyfrowe” (pierwsza edycja). Długoletni pracownik Telekomunikacji Polskiej S.A. oraz Orange Polska S.A. Obecnie sektor bankowości elektronicznej. Ponad 20 – letnie doświadczenie we wdrażaniu, rozwoju i zarządzaniu innowacyjnymi produktami. Bardzo dobra znajomość rynku i biznesu usług wykorzystujących nowe technologie.

Członkowie Założyciele

Ewa Ciechańska-Szydłowska

Członek Założyciel

Dominik Deja

Członek Założyciel

Agata Gajda-Stępniak

Członek Założyciel

Jarosław Kępkowicz

Członek Założyciel

Wojciech Kucharski

Członek Założyciel

Sebastian Kwaśny

Członek Założyciel

Beata Kwiatkowska

Członek Założyciel

Jarosław Lesiewicz

Członek Założyciel

Janusz Łaski

Członek Założyciel

Magdalena Marucha-Jaworska

Członek Założyciel

Artur Porębski

Członek Założyciel

Tomasz Pyl

Członek Założyciel

Artur Rybarczyk

Członek Założyciel

Grzegorz Sobiecki

Członek Założyciel