Stowarzyszenie Ekspertów Blockchain

Integrujemy. Oswajamy. Inspirujemy.

Zarząd

dr Grzegorz Sobiecki

Prezes Zarządu

Współtwórca i założyciel Stowarzyszenia Ekspertów Blockchain. Kierownik Studiów Podyplomowych dot. Blockchaina “Blockchain, Inteligentne Kontrakty oraz Waluty Cyfrowe”. Doktor ekonomii i adiunkt w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Kierownik prac badawczo-rozwojowych w dużym projekcie blockchainowym. Badacz pieniądza, alternatywnych systemów wymiany, w tym kryptowalut, blockchaina, kryptoaktywów, DeFi. Ekspert NCBIR i PARP, biegły (ad hoc). Ma doświadczenie w analizie ekonomiczno-finansowej.

Artur Porębski

Wiceprezes Zarządu, Skarbnik

Współtwórca i założyciel Stowarzyszenia Ekspertów Blockchain. Pasjonat nowych możliwości jakie przynosi światu filozofia i technologia blockchain. Łączy bloki wiedzy i doświadczenia z dziedzin strategii, marketingu i finansów w jeden łańcuch efektywności biznesowej. Innowacyjny lider zmian z wieloletnim stażem w międzynarodowej korporacji. Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego i kilku studiów podyplomowych, w tym Blockchain, Inteligentne Kontrakty oraz Waluty Cyfrowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Agata Gajda-Stępniak

Wiceprezes Zarządu

Współtwórca i założyciel Stowarzyszenia Ekspertów Blockchain. Menedżer zorientowany na wyniki z prawie 13-letnim doświadczeniem w międzynarodowych projektach. Wspiera globalnych klientów w wielomilionowy projektach i w transformacji cyfrowych na dużą skalę. Entuzjastka nowych technologiach ze szczególnym zainteresowaniem blockchainem i sztuczną inteligencją (SI). Swoje doświadczenie uzupełnia ciągłą edukacją
w kraju i zagranicą oraz formalnymi certyfikacjami.

Monika Zwierz

Członek Zarządu Stowarzyszenia

Menadżer Obsługi Klienta z 20-letnim doświadczeniem w branżach Telco, Insurance & Banking, IT. Zapewnia efektywność organizacji i efektywność kosztową procesów operacyjnych. Zdobyła doświadczenie w budowaniu strategii dla doskonalenia organizacji z naciskiem na jakość i funkcjonalność (AXA Polska, PLAY (P4), nc +). Doświadczony i innowacyjny menadżer. Lider innowacyjnych przedsięwzięć nastawiony na rozwiązywanie problemów. Blockchain entuzjastka. Doświadczenie wsparła podyplomowymi studiami na SGH, „Blockchain, inteligentne kontrakty i waluty cyfrowe

Sebastian Kwaśny

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

Współtwórca i założyciel Stowarzyszenia Ekspertów Blockchain. Przedsiębiorca, doradca biznesowy i aktywny inwestor. Ponad 20-letnie doświadczenie zdobywał m.in. w giełdowych spółkach informatycznych jak i mniejszych firmach z obszaru ITC, blockchain i bioinformatyki. Pasjonat nowoczesnych technologii, w tym blockchain i sztucznej inteligencji. Twórca nowych inicjatyw i współzałożyciel startupów w branżach IT, Bio-IT, AI, fintech, blockchain. Doradca w zakresie zarządzania i strategii rozwoju, zarówno na poziomie Zarządu jak i Rad Nadzorczych.

Jarosław Lesiewicz

Członek Komisji Rewizyjnej

Współtwórca i założyciel Stowarzyszenia Ekspertów Blockchain. Entuzjasta nowych technologii, szczególnie – Blockchain, Sztuczna Inteligencja, Internet Rzeczy. Mgr inż. telekomunikacji w zakresie informatycznych systemów zarządzania. Absolwent Studiów Podyplomowych SGH w Warszawie na kierunku: „Blockchain, Inteligentne Kontrakty oraz Waluty Cyfrowe” (pierwsza edycja). Długoletni pracownik Telekomunikacji Polskiej S.A. oraz Orange Polska S.A. Obecnie sektor bankowości elektronicznej. Ponad 20 – letnie doświadczenie we wdrażaniu, rozwoju i zarządzaniu innowacyjnymi produktami. Bardzo dobra znajomość rynku i biznesu usług wykorzystujących nowe technologie.

Członkowie Założyciele

Ewa Ciechańska-Szydłowska

Członek Założyciel

Dominik Deja

Członek Założyciel

Agata Gajda-Stępniak

Członek Założyciel

Jarosław Kępkowicz

Członek Założyciel

Wojciech Kucharski

Członek Założyciel

Sebastian Kwaśny

Członek Założyciel

Beata Kwiatkowska

Członek Założyciel

Jarosław Lesiewicz

Członek Założyciel

Janusz Łaski

Członek Założyciel

Magdalena Marucha-Jaworska

Członek Założyciel

Artur Porębski

Członek Założyciel

Tomasz Pyl

Członek Założyciel

Artur Rybarczyk

Członek Założyciel

Grzegorz Sobiecki

Członek Założyciel