Spotkania Stowarzyszenia Ekspertów Blockchain (SXB) zawsze są pełne inspiracji i okazji do zacieśniania więzi.
Nasze VII Walne Zebranie, które odbyło się w miniony weekend , było doskonałą okazją do świętowania osiągnięć oraz planowania przyszłości SXB. Jeśli zastanawiasz się nad dołączeniem do SXB, oto kilka powodów, dla których warto być częścią naszej społeczności.

Co udało nam się osiągnąć w 2023:

 1. Kluby SXB: kontynuujemy comiesięczne spotkania klubowe, na których zaproszeni goście prezentują ciekawe tematy nad którymi wspólnie dyskutujemy, rozwijając się nawzajem 🙂 ostatnie spotkanie miało numer 38!
 2. Projekt SXB DAO: Jesteśmy w trakcie tworzenia SXB DAO – platformy umożliwiającej członkom SXB udział w decyzjach poprzez zdecentralizowane głosowanie. Na spotkaniu został zaprezentowany prototyp, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem i entuzjazmem. To rozwiązanie ma szansę zrewolucjonizować nasze stowarzyszenie i nie tylko nasze. Ale o tym jeszcze kiedyś napiszemy.
 3. Patronaty nad Kluczowymi Konferencjami: SXB aktywnie wspierało i uczestniczyło w kluczowych konferencjach branżowych, co pozwala nam realnie wpływać na kierunek rozwoju technologii blockchain.
  – NASK (29.11.2023),
  – NBX (15-16.05.2024),
  – UKSW dot. dowodów w nauce (20.05.2024),
  – Digital Money & Blockchain Forum (05-06.06.2024).
 4. Konsultacje w Ministerstwie Cyfryzacji: Uczestniczyliśmy  w konsultacjach z Ministerstwem Cyfryzacji dot. implementacji MiCa w polskim prawie.
 5. Specjalistyczne Grupy Robocze: Utworzyliśmy grupy robocze, które zajmują się różnymi aspektami działania stowarzyszenia. Ich praca ma na celu wspierać rozwój SXB i edukację całej branży.

Wartość Integracji

Nasze zebrania to nie tylko formalności – to także czas na budowanie relacji i wspólne spędzanie czasu. Rozmowy i wymiana doświadczeń w przyjaznej atmosferze są nieocenione. To właśnie takie chwile pokazują, jak silna i zjednoczona jest nasza społeczność, i jak wiele możemy razem osiągnąć.

Dlaczego Warto Dołączyć do SXB?

Patrzymy w przyszłość z entuzjazmem. Przed nami wiele wyzwań, ale wierzymy, że wspólnie możemy je pokonać i dalej rozwijać technologię blockchain. Dołączenie do SXB to szansa na bycie częścią dynamicznie rozwijającej się społeczności, nawiązywanie cennych kontaktów i realny wpływ na przyszłość branży. Dziękujemy wszystkim członkom za ich zaangażowanie i wkład.

Jeśli chcesz współtworzyć z nami przyszłość technologii blockchain, zapraszamy do SXB!