Za nami 9. kongres InvestCuffs (https://investcuffs.pl/), nad którym patronat objęło Stowarzyszenie Ekspertów Blockchain. Konferencja InvestCuffs 2023, odbywająca się w Krakowie, to jedno z największych wydarzeń inwestorskich w Europie (w tym roku ponad 10.000 zarejestrowanych uczestników!).

Mieliśmy okazję zarówno uczestniczyć w niej, słuchając wielu ciekawych (choć uczciwie trzeba przyznać także kilku mniej ciekawych ;)) prezentacji, jak i po raz kolejny raz spotkać się zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorami przy burzliwych dyskusjach dotyczących (głównie) blockchaina.

Za nami także kolejna Gala Rozdania Nagród InvestCuffs. Dzięki zaangażowaniu weterana świata inwestycji oraz członka SXB Sebastiana Kwaśnego (Pointer Capital) oraz zaproszeniu od samego Marcina Wenusa (Comparic), przypadł mi osobiście zaszczyt reprezentowania SXB w Kapitule Konkursu oraz wręczania nagrody w kategorii Firma Blockchain 2022. Została nią firma BigShortBets. Gratuluję zwycięzcom, na których najwięcej osób oddało swoje głosy. Sebastian poza tym, że miał walny wkład przy organizacji konferencji, wręczał także nagrodę w kategorii Influencer Rynku 2022.

Gratulacje także organizatorom za ogrom włożonej pracy, który dał tak świetny rezultat.

Kolejne edycje kongresu odbędą się:

X. edycja:  5-6 kwietnia 2024 r.

XI. edycja:  28-29 marca 2025 r.

Wszystkie tradycyjnie w Krakowie w ICO Kraków Congress Center.

Z członkami Stowarzyszenia widzimy się na Walnym Zebraniu połączonym tradycyjnie z integracją, w czerwcu 2023 r.. Zapraszamy do dołączenia do Stowarzyszenia.