W dniach 15-16 maja 2024 w Warszawie w Multikino Złote Tarasy odbędzie się czwarta edycja Next Block Expo. Wydarzenie będzie głównym punktem programu Polish Blockchain Week.

NBX jest jednym z największych europejskich wydarzeń Web3, które gromadzi pod jednym dachem wyjątkową mieszankę ekspertów, deweloperów, inwestorów oraz przedstawicieli organów regulacyjnych, wspierając niezrównane możliwości tworzenia sieci kontaktów.

Tegoroczna edycja NBX zgromadzi ponad 2000 entuzjastów branży, 120+ cenionych prelegentów oraz ponad 30 marek, startupów i projektów web3.

NBX dla swoich uczestników ma do zaoferowania obszerny program prelekcji, uzupełniony o panele dyskusyjne i warsztaty na trzech różnych scenach. Uczestnicy mogą spodziewać się dogłębnych dyskusji na temat DeFi, Metaverse, NFT, Gaming.

Nie zabraknie też polskiego akcentu. Na trzeciej scenie odbędą się prelekcje i panele dyskusyjne organizowane przez największe lokalne społeczności, w tym Hajsoholików, Kryptoekipę.

Oprócz licznych prelekcji i paneli dyskusyjnych w ramach na uczestników czeka wiele atrakcji m.in. teleturnieje z nagrodami ufundowanymi przez sponsorów czy konkursy.

Aby uzyskać więcej szczegółów, zapytania prasowe lub zarezerwować swoje miejsce na kolejne wydarzenie, odwiedź https://nextblockexpo.com.